חותם השמן שלנו יתאים בצורה מושלמת לכל מקום שאתה צריך אותו חותם שמן גומי זה ישמור על לכלוך ומזהמים אחרים מבחוץ תוך הימנעות מדליפת חומרי סיכה או כימיקלים כתוצאה מאפקט שאיבה הידרודינמי. מה שכן, לחותם זה נפיחות נמוכה במים, ומבטיחים שימוש ארוך טווח. נוזלי פחמימנים : מהונדסים לסביבת איטום נוזלי הפחמימנים, חותם שמן TC 48x70x12 מ"מ TC מגביר עמידות טובה לשומן, שמן מינרלי, נוזלים הידראוליים ושמן נפט. מה שכן, לחותם זה נפיחות נמוכה במים, ומבטיחים שימוש ארוך טווח. חותם שמן השפתיים הכפול המושלם לרכב, ארכובה ארכובה לאופנוע, הפרשים, גלגלים, פירי ציר, מכונות, משאבות מים, שסתומים, גלגלים קדמיים ואחוריים ומנועי רכב. אטום דליפה ועפר : לא עוד נלחץ על ידי נשפכים מאלמנטים הסיבוביים שלך! מעוצב עם גומי, קפיץ ביריות ומארז מתכת פנימית, חותם שמן ניטריל מטרי זה מונע ביעילות את דליפתם של חומרי סיכה ומונע את כניסת האבק והלכלוך למכונה היקרה שלך. אטום דליפה ועפר : לא עוד נלחץ על ידי נשפכים מאלמנטים הסיבוביים שלך! מעוצב עם גומי, קפיץ ביריות ומארז מתכת פנימית, חותם שמן ניטריל מטרי זה מונע ביעילות את דליפתם של חומרי סיכה ומונע את כניסת האבק והלכלוך למכונה היקרה שלך. !! יום עסקים משלוח !! איכות ועמידות מעולה : אטמי שמן EAI מיועדים במעיין פלדת פחמן יציב וגומי ניטריל בעוצמה גבוהה לביצועים אמינים וארוכי טווח. תיהנו מביצועי מכונה חלקים עם פחות נזילות ופירוק ברכיבי מכונה, דליפות יכולות להוביל לתערובת של מדיומים שונים או להוביל למזהמים מזיקים הנכנסים למכונות שלכם. שימוש רחב : בולמי זעזועים באופנוע רכב רכב מנועי תיבת הילוכים נושאים צירים מפרט חומר : גומי ניטריל ופלדת פחמן קשיחות קפיץ : 70
A הערה : אנא אשר את הגודל והחומר הנדרש לפני הרכישה. לכן חותם שמן פיר הוא מרכיב חיוני במכונה העדינה שלך. חותם כיסוי הגומי הזה של 48 מ"מ זה קל משקל ולא קל לגיל. תכונות עיקריות שתאהבו שתוכננו למפרט OEM עם קפיץ פלדת פחמן וחומר גומי בוטדין ניטריל.יום עסקים משלוח !! איכות ועמידות מעולה : אטמי שמן EAI מיועדים במעיין פלדת פחמן יציב וגומי ניטריל בעוצמה גבוהה לביצועים אמינים וארוכי טווח. התנגדות לטמפרטורה גבוהה : עם עיצוב חומר כיסוי הגומי של ניטריל בוטדין 70
A, פיר העמוס העמוס באביב זה יעמוד בטמפרטורות מ- -40 ℉ עד 226 ℉. קחץ את השפכים והלכלוך! הגן על ההשקעה שלך! לחץ על הוסף לעגלה עכשיו!.