89% פוליאסטר ממוחזר, 11% אלסטן חזיית סוודר תמיכה בינונית. החל מפגישות HIIT ועד ספינינג, אגרוף וספורט קבוצתי, החזייה הזו בנויה לתחושה יבשה וקירור, לא משנה כמה היא מזיעה. רפידות נשלפות : לכיסוי אופציונלי. רפידות נשלפות : גודל גלובלי : רפידות דקות עם חיזוק בקצה, גודל אסייתי : רפידות עבות יותר לכיסוי ועיצוב. אדידס נשים אימון בינוני תומך בחזייה ברמה טובה מרופדת. כל מה שאנחנו עושים מושרש בספורט. חזיית הרכבת : מיועדת לאימונים הזיעים ביותר שלה. המותג אדידס יש היסטוריה ארוכה וחיבור מושרש עמוק עם הספורט.