חתום ומיועד על ידי האמן אני מבטיח אותנטיות והוא יכול גם להציע תיעוד לגבי הדפסה זו.אנו מציעים היום את היד הנפלאה הזו חתומה וממוספרת מהדורה מוגבלת סריגרף נוצר על ידי מריסול אסקובר יליד 1930. יצירותיה ניתן לראות באוספים הקבועים של גלריית האמנות אלברייט-קנוקס בבאפלו ובמוזיאון לאמנות מודרנית. זה נוצר על ידי מריסול בשנת 1979. היא למדה בבית הספר לאמנויות יפות בפריז, ולאחר מכן בשנת 1950 התיישבה בניו יורק, שם למדה בבית הספר האנס הופמן ובליגת תלמידי האמנות. עבודותיה המוקדמות-דמויות קטנות ומשעשעות שנחצבו בגסות מעץ-התבגרו למכלולים מעורבים הכוללים ציור, רישום, גילוף, יציקות גבס וחפצים שנמצאו. תמונה אחת, שנלקחה מהשלם, מטופלת כאישות נפרדת חשובה, למרות שהסגנון הוא לפעמים מוזר ותמיד אישי מאוד. זה מקורי מהדורה מוגבלת הדפסת נוצר על רך שחור קשתות 100% סמרטוט נייר, עם יפה יד קצוות קרועים. הפסל שלה גדל בגודל כמו גם בתפיסה ובשנים מאוחרות יותר היה גדול מהחיים.הערך הקמעונאי של הדפסה זו הוא כ-1200. הדפסה זו מודדת כ-41 על 30" כל כך הרבה יותר יפה מהוויזואלי. המצלמה שלי קצת רגישה והיום הייתה אפורה למדי (זמן לא טוב לנסות לצלם בתוך הבית. מריסול אסקובר היא פסלנית שנולדה בפריז להורים ונצואלים, אך בילתה את רוב ילדותה בלוס אנג ' לס. מריסול הצליחה לתרגם קטעים מהרכבים הללו להדפסה. מצב מצוין מחיר נמוך להפליא עבור הדפס זה שנמכר במחיר של כ-1200.