כונן הדיסק הקשיח 25 של סיגייט הוא הכונן הקשיח היחיד ברמה ארגונית בגודל 2. כוח ההפעלה הנמוך ביותר של הארגון וכוח משופראפשרויות בחירה לחיסכון נוסף בחשמל בתקופות סרק. להגן על נתונים שבו הוא חי-על כונן-על ידי בחירה מתוך הממשלה כיתה סד פיפס 140-2 אפשרות או סד מודלים עם סיגייט מיידי מאובטח למחוק טכנולוגיה עבור קל וחסכוני כונן. כונני הדיסק הקשיח של קיבולת הארגון 2.עוצב עבור גבוהה-צפיפות אחסון פתרונות הדורשים לסביבה קול צריכת חשמל נמוכה ומשקל נמוך לאחסון מרבי יעילות.5 אינץ ' המספק יכולות גבוהות ואמינות ארגונית בהספק הנמוך ביותר בתעשייה לוואט ליישומים קרובים רעבים לאחסון. קיבולת הארגון 2.5 כונני דיסק קשיחים מפחיתים את עלויות הקירור והאנרגיה לגיגה-בייט על ידי אריזת יכולות גבוהות לכונן צריכת חשמל נמוכה. סובלנות רטט סיבובית משופרת ומיקרו-הפעלה של הראש ממקסמים את זמינות המערכת וביצועיה. דור שלישי, אמינות ברמה ארגונית עבור 24 עד 7 חוסן סביבתי.5 יכולים לעזור לך לפרוס אחסון ארגוני נוסף מבלי להרחיב את מרכז הנתונים שלך.