זהו מנקה שלא ישאיר שאריות משעממות, והוא גם אחראי לסביבה שואב רצפות עץ קשיח סדרת Bona Pro הוא חוזק מקצועי, מנקה נישא מים שאינו רעיל, המנוסח במיוחד עבור כל סוגי רצפות העץ הקשיחות המצופה בגימור בלתי נצפה. זהו מילוי של 1 ליטר, מוכן לשימוש, השתמש בו כדי למלא מחדש את בקבוקי הריסוס של 32 אונקיות או את מחסנית הספיחה של ריסוס 28-3/4 גרם. 128 גרם סדרת Bona Pro מנקה רצפות עץ קשה. 32 עוז בונה פרו סדרת סדרת שואב רצפות עץ קשה.